A

Antrąji savo gimtadienį, kaip įprasta – pačiu gražiausiu Lietuvoje metu – prieš pačias Jonines, “Bali Wood” komanda atšventė jau ne vieni, o kartu su taip pat šį mėnesį gimtadienį šventusia menininke Aušra Kleizaite, šia ypatinga dviguba proga surengusia savo naujojo piešinių ciklo “Human Windows” pristatymą.

“Ne tik pati lenkiuosi, bet ir žiūrovus kviečiu nusilenkti žmonėms ir žmogiškumui” – kalbėjo Aušra Kleizaitė, prieš keletą savaičių grįžusi iš Indijos ir pristačiusi dar visai šviežius savo darbus. “Pats piešinių ciklas – tai mano pagarbos, meilės ir didžiausio artumo išraiška sutiktiems žmonėms” – savo inspiracija dalijosi menininkė.

Šia gražia proga buvo prisimintas ir pagerbtas dar vienas Lietuvos menininkas, kompozitorius bei multiinstrumentalistas, visų jį pažinojusiųjų apibūdinamas kaip Žmogus iš didžiosios raidės, Tomas Dobrovolskis, prisidėjęs prie nepamirštamos “Bali Wood” atidarymo šventės 2014-jų birželį.

Vakaro metu surengtas labdaringas aukcionas, kuriame buvo parduoti ne tik menininkės Aušros Kleizaitės kūriniai, bet ir išskirtiniai nagingųjų Balio salos meistrų rankų darbai. Iš viso aukciono metu surinkti 470 eurų ir visi jie perduoti velionio menininko žmonai Akvilei Dobrovolskei.

Labdaros aukcioną bei visą renginį vedė ir susirinkusiems liūdėti neleido prieš keletą dienų iš saulėtosios Balio salos grįžęs, dar smėlio dulkių nusiplaut nespėjęs, nepakartojamas, visų ilgai lauktas bei pasiilgtas balinėtojas, aktorius Leonardas Pobedonoscevas.

Na, o viso vakaro metu svečių sielas atliepė, vėliau ir šokti iškvietė, ne tik vaizdai, bet ir garsai – prie genialios šventinės komandos prisijungė vienas įdomiausių menininkų, atlikėjų ir kompozitorių šalies muzikos padangėje – Paulius Kilbauskas. Ir tai buvo vienas paskutinių kartų šiais metais, kuomet jį buvo galima išgirsti Lietuvoje – mat Paulius jos padangę jau po mėnesio iškeis į Balio salą, kurioje amžinai žaliuoja džiunglės ir ryžių laukai, skamba gamelanų muzika, o žmonės visuomet šypsosi!

NUOTRAUKŲ AUTORIUS GIEDRIUS DAGYS

Komentarų nėra