Interjero detalės ir aksesuarai


Meistrai, iki šių dienų išsaugoję senovinę rankų darbo gamybos technologiją, tęsia protėvių tradiciją, kurdami unikalius dirbinius: vazas, skėčius nuo saulės, tikmedžio kilimėlius, palmės medžio indelius, statulėles, kaukes, marinistinius aksesuarus bei daugelį kitų interjero detalių.

 Aksesuarų ir interjero detailų galerija

Vienoje iš 17 tūkstančių Indonezijos salų, nuostabios gamtos apsuptyje įsikūrusio kaimelio gyventojai nuo seno garsėja vario dirbiniais. Pradėjo jie šį amatą tiekdami Indonezijos herbu puoštas apyrankes karaliaus kariuomenei ir gamindami namų apyvokos reikmenis pačiai karaliaus šeimai. Meistrai, iki šių dienų išsaugoję senovinę rankų darbo gamybos technologiją, tęsia protėvių tradiciją, kurdami unikalius vario, bronzos ir kitų metalų dirbinius: šviestuvus, praustuvus, vonias, vazas bei daugelį kitų interjero detalių.
Indonezija yra didžiausia salų šalis pasaulyje – ją sudaro virš 17 tūkstančių salų, iš kurių 6 tūkstančiai yra gyvenamos. Salyne skaičiuojama apie 300 išskirtinių vietinių etninių grupių, tokių kaip javiečiai, malajai, bugiai, sundai, papuasai, batakai, dajakai, baliečiai, melaneziečiai ir kitų, dauguma jų turi savo kalbas, tradicijas, senovės religijas ir tikėjimus, kai kurios iš jų iki šių dienų gyvena gana izoliuotos nuo išorinio pasaulio. Todėl skirtingose Indonezijos salose ir net jų regionuose tradicinės kūrybos statulėlės, kaukės, sienų dekoro elementai, raižiniai, batikos raštai ir paveikslai stilistiškai, ornamentiškai bei spalviškai labai varijuoja. Didelę įtaką menui, ypač Balio saloje, padarė induistinė kultūra ir mitologija.
Rankų darbo jūros bei atostogų spalvomis dažyti mediniai interjero ir eksterjero aksesuarai sukurs atpalaiduojančią nuotaiką Jūsų namams, biurui ir kitoms privačioms bei viešoms erdvėms, žaismingą aplinką vaikų kambariui. Praeiviams bus smalsu užsukti, svečiams – nesinorės išeiti.
Mango medis tinkamas naudoti medienai tampa tik nustojęs vesti vaisius. Tai tvirta, ilgametės oro sąlygų kaitos užgrūdinta mediena. Ypač greitai augantis vaismedis jau artimoje ateityje pretenduoja tapti viena svarbiausių ir ekologiškiausių medienų baldų ir interjero detalių gamyboje
Palmės, vieni puošniausių augalų pasaulyje, asocijuojasi su egzotika, tropiniu klimatu, lengvumu ir patvarumu. Tai ilgaamžiai, stambiais plunksniškais arba vėduokliškais lapais medžiai, krūmai ar net vijokliai. Palmės medžio mediena naudojama statyboms, baldų gamybai, kilimėlių audimui, virvių pynimui, stalo indams bei įrankiams gaminti.
Autentiškų detalių neįmanoma atkartoti, tokio paties kūrinio niekada nerasite savo draugų namuose. Senove alsuojantys daiktai turi savo istoriją, kiekvienas jų skirtingomis aplinkybėmis randa kelią į Jūsų namus. Antikvariniai daiktai ir aksesuarai gali tapti pagrindiniu interjero akcentu.

 Aksesuarų ir interjero detalių galerija