V

Vieną šilčiausių šio pavasario dienų “Bali Wood” salonas prisipildė žvalaus svečių klegesio. Tokią gausą susirinkusiųjų lėmė tai, kad šventės organizatoriais buvome trise, kartu su juvelyre-gemologe Aušra Treigyte “AU24K” bei vakarėlio iniciatoriais Rytų masažo namais “Azia Spa”. Tad turbūt numanote, kad renginio programa buvo išties gausi ir kupina siurprizų.

Staigmenos prasidėjo jau nuo pat durų – svečius pasitikusios rytietės merginos palaimino kiekvieną atėjusįjį pagal tradicnius baliečių ritualus: šlakstė vandeniu, tepė rankas, rišo apsaugos siūlą ant riešų, laimino ryžiais ir žiedlapiais, smilkė balietiškais smilkalais.

Magišką, ramią ir trapią, o tuo pačiu labai tikrą ir tyrą šventės atmosferą kūrė atlikėjas Tomas Byčkovas, grojęs „hang“ instrumentu. Šis instrumentas gaminamas tik vienoje vietoje pasaulyje – Šveicarijoje, Berno apylinkėje, o jo išradėjai bei gamintojai jį parduoda tik tiems norintiesiems, kurie, jų nuomone, yra jo verti.

Vakaro metu pristatėme prieš kelias savaites iš Balio salos atplaukusią naują baldų bei įspūdingų interjero aksesuarų kolekciją. Nors žmonių buvo tikrai daug ir viską ramiai apžiūrėti bei įsidėmėti buvo sunku, jautėme didelį smalsumą ir susidomėjimą “Bali Wood” salone parduodamais daiktais.

Juvelyrė – gemologė Aušra Treigytė ”AU24K” specialiai šiam vakarui sukūrė ir savo rankomis pagamino papuošalų kolekciją “Mara”, kurios pagrindinis akcentas – Balio salos perlai. Subtilūs ir tuo pačiu prabangūs papuošalai traukė vakarėlio viešnių akis. Tikėtina, kad netrukus ne viena jų pasidabins dirbiniais su Balio perlais.

Na, o viena didžiausių šio vakaro atrakcijų – proga išbandyti “Azia Spa” meistrų atliekamus masažus. Driekėsi eilės visą vakarą, o renginiui pasibaigus jau ir pačius meistrus teko gerai pamasažuoti, kad atsigautų po įtempto darbo.

Svečiai liaupsino ajurvedinius užkandžius, kuriuos specialiai šiam vakarui paruošė nuostabi “Holigans” komanda, mėgavosi bambukų arbata bei tikra balietiška kava su kokosų pienu. Kas be ko – vyko loterija, kurios metu net vienuolika laimingųjų buvo apdovanoti marinistinio stiliaus interjero aksesuarais, rytietiškais masažais, o pagrindinė laimingoji pasipuošė Aušros Treigytės specialiai šiam vakarui kurtu perlų vėriniu.

Renginiui baigiantis, išlydimiems svečiams buvo įteiktos “Azia Spa” ir Aušros Treigytės paruoštos dovanėlės, kurios dar kurį laika maloniai primins kartu praleistą laiką.

Gal ir ne taip dažnai, kaip norėtųsi, “Bali Wood” salone vyksta renginiai, bet jei vyksta, tai užtikrintai 🙂
Iki kitų kartų!

Nuotraukos Giedriaus Dagio

Komentarų nėra