Praustuvai ir vonios


Jūsų vonios kambarys gali tapti tikra ramybės oaze. Atpalaiduojančią atmosferą padėsime sukurti parinkdami rankų darbo praustuvus, vonias ir vonios aksesuarus iš natūralių medžiagų: vario, lavos akmens, onikso, marmuro bei retai sutinkamos suakmenėjusios medienos.

 Praustuvų ir vonių galerija

Vienoje iš 17 tūkstančių Indonezijos salų, nuostabios gamtos apsuptyje įsikūrusio kaimelio gyventojai nuo seno garsėja vario dirbiniais. Pradėjo jie šį amatą tiekdami Indonezijos herbu puoštas apyrankes karaliaus kariuomenei ir gamindami namų apyvokos reikmenis pačiai karaliaus šeimai. Meistrai, iki šių dienų išsaugoję senovinę rankų darbo gamybos technologiją, tęsia protėvių tradiciją, kurdami unikalius vario, bronzos ir kitų metalų dirbinius: šviestuvus, praustuvus, vonias, vazas bei daugelį kitų interjero detalių.
Indonezija garsėja ugnikalnių gausa – jų salyne suskaičiuojama net iki 500, iš kurių beveik 130 – aktyvūs, o 68 klasifikuojami kaip pavojingi. Tai didžiausia vulkanų koncentracija pasaulyje, tad nenuostabu, jog nuo seno vietiniai gyventojai riedulius pritaiko buityje. Šiandien ši medžiaga populiarėja vonios kambarių įrangos bei aksesuarų gamyboje. Natūralūs rankų darbo lavos, kalnų, marmuro bei onikso akmenų gaminiai suteiks išskirtinumą Jūsų vonios interjerui.
Po nuosėdų ir vulkaninių pelenų sluoksniu vykstančiame suakmenėjimo procese dalyvauja mineralai, pakeičiantys visas organines kritusio augalo medžiagas. Spalva kinta priklausomai nuo procese dalyvaujančio mineralo: anglis jas keičia juodai, chromas – mėlynai ar žaliai, geležis – raudonai, rudai ir geltonai, manganas – juodai geltonai. Patys vertingiausi suakmenėjusio akmens egzemplioriai neturi įtrūkimų ir tuščių ertmių, nes apdirbimui tinkama tik ta fosilija, kuri turi tik nedidelius įskilimus. Kiekvienas gaminys turi savo charakterį ir bruožus, išskiriančius jį iš kitų gaminių. Fosilijos gaminys jūsų namams taip pat suteiks charakteringumo ir pavers juos išskirtiniais.

 Praustuvų ir vonių galerija