Apie mus


BaliWood – tai svetingi namai, visuomet laukiantys Jūsų. Jau kuris laikas pasaulyje paplitusio living concept store tipo parduotuvė pasitinka draugiško aplinkai dizaino, meno, mados ir kultūros paveldo simbioze, dvelkiančia Tolimaisiais Rytais.BaliWood išskirtinumas - perdirbto (recycled) tikmedžio, mango medžio ir kito kietmedžio (ironwood) masyvo baldai, išsaugoję ilgametės oro sąlygų kaitos užgrūdintą faktūrą bei grubius natūralius paviršius. Kadaise naudota prieplaukų perdangoms, namų statybai, valčių ir laivelių gamybai, šiandien ši itin patvari mediena naujam gyvavimui atgyja baldų ir interjero detalių pavidalais.


Salono asortimentą papildo rankų darbo vario bei lavos akmens šviestuvai, praustuvai, vonios, veidrodžių rėmai, pinti rankų darbo šviestuvų gaubtai, rotango (tropinių lianų) pintinės, krepšiai ir kiti aksesuarai, įvairių dydžių ir spalvų terakotos vazos, staliukai ir toršerai, natūraliai dažyta tekstilė, batikos raštais margintos pagalvėlės, antikvarinės statulėlės, kaukės, sienų dekoracijos, antikvariniai kietmedžio baldai, durys ir langinės bei daug daugiau įkvepiančių detalių, galinčių padiktuoti kuriamos aplinkos stilių arba tapti jau sukurtos erdvės akcentu.


BaliWood svečiuose laukiame visų, ieškančių konceptualių vidaus ir lauko baldų, individualių interjero sprendimų. Plati gaminių pasiūla ir galimų sprendimų variacijos padės sukurti kūrybingą erdvę bei suteikti individualumo įvairios stilistikos interjerams: minimalistinėms, industrinėms ir loftų erdvėms, bohemiškų, etno ar rytietiškų motyvų reikalaujantiems interjerams ir eksterjerams, tai pat marinistinėms bei poilsio zonoms.


Bendradarbiaudami su kvalifikuotais interjero dizaineriais ir architektais teikiame interjero bei eksterjero dizaino paslaugas. Galime sukurti unikalų ir išskirtinį interjero dizainą parduotuvei, restoranui, viešbučiui bei Jūsų namams.

BALIWOOD-Logo