Apie mus

Bali Wood – tai svetingi namai, visuomet laukiantys Jūsų. Jau kuris laikas pasaulyje paplitusio living concept store tipo parduotuvė pasitinka draugiško aplinkai dizaino, meno, mados ir kultūros paveldo simbioze, dvelkiančia Tolimaisiais Rytais.

Mūsų išskirtinumas – perdirbto (recycled) tikmedžio, mango medžio ir kito kietmedžio (ironwood) masyvo baldai, išsaugoję ilgametės oro sąlygų kaitos užgrūdintą faktūrą bei grubius natūralius paviršius. Kadaise naudota prieplaukų perdangoms, namų statybai, valčių ir laivelių gamybai, šiandien ši itin patvari mediena naujam gyvavimui atgyja baldų ir interjero detalių pavidalais.

Mūsų komanda

BALDŲ NUOMA

Bali Wood salone galite išsinuomoti baldus, skulptūras bei interjero detales savo šventei, reklamų kūrimui ar filmavimui, susimokėjus 15% nuo prekės vertės. Susitarti dėl nuomos galite rašydami elektroniniu paštu: info@baliwood.lt arba apsilankius mūsų salone: Mindaugo g. 16, Vilnius.

Bendradarbiavimas

Bendradarbiaudami su kvalifikuotais interjero dizaineriais ir architektais teikiame interjero bei eksterjero dizaino paslaugas.

Išskirtinis interjero dizainas

Galime sukurti unikalų ir išskirtinį interjero dizainą parduotuvei, restoranui, viešbučiui bei Jūsų namams.

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Cart is empty Prekių krepšelis tuščias.

Baliwood

Baldai iš Balio salos

Uždaryti