„BaliWood“ – svajonių kelionė namuose

Dominika Novickienė | Motersgrozis.lt

Tvirti ir masyvus ilgaamžiai baldai, o jais prekiaujančios moterys – subtilios, jaunos ir švelnios. Tokį neįprastą suderinamumą galima atrasti Vilniuje, “Baliwood” interjero salone.
Čia autentiškumu ir istorija žavi daiktai, iš kurių bent vieną vertėtų įsigyti kiekvienai, namų židinį kurstančiai, moteriai. Nusipirkti, parsisiųsti, gauti dovanų, laimėti…

Įėjus į Jūsų saloną, žvilgsnį sučiumpa tarsi iš strypų suvytos žalios kėdės. Nematytos, atrodo tvirtos, ne tik egzotiškos. Kur jas pritaikyti?

Indrė:

Prieš valandą kaip tik, visai neplanuotai, kelias tokias kėdes nusipirko viena klientė, tiesiog neatsispyrė joms, nors užsiminė, kad kėdžių turi užtektinai. Tai ir yra baldai, kurių nori širdis. Dažni mūsų klientai yra keliaujantys žmonės. Jie perka, kad savo gimtinėje susikurtų atostogų oazę. Baldai gali puikiai tikti visur: terasose, soduose, namie, viskas priklauso nuo to, kiek žmoguje yra mados, meno ir plataus požiūrio samplaikos, kokia nuotaika jis gyvena.

Margarita:

Prieš pradedant prekiauti šiais unikaliais baldais, mes ilgai tam ruošėmės, buvo ir abejonių, juk lietuviai šiek tiek konservatyvūs, pasiūla ir baldų įvairovė Lietuvoje didelė, įvesti naują prekę nelengva. Tačiau, susidūrus su profesionalais, verslo žmonėmis, kurie prekiauja tokiais baldais kitose šalyse ir žino unikalios idėjos pristatymo kainą, ryžomės šiam projektui ir Balio baldus pristatėme Lietuvos rinkai. Perkami ne tik baldai, interjero detalės, bet gauname ir individualių užsakymų aplinką įrengti pagal klientų pageidavimus.

Perdirbama mediena – kaip tai susiję su Jūsų verslu?

Indrė:

Mūsų versle daugiausia perdirbama medienos gaminiai, stengiamės išvengti azijietiškų motyvų ir labiau renkamės neutralius arba net artimus Europai motyvus. Kadangi Balio sala buvusi olandų, britų kolonija, jų dizaino stilius padarė didelę įtaką salai. Kiekvienas į Lietuvą atgabentas baldas turi savo istoriją, tarkim yra buvęs ryškiaspalve valtimi, ar stalu, ties kuriuo daug metų vakarieniauta.

Margarita:

Turime įvairių gaminių ir iš naujos medienos, ir rotango, mums pačioms gražu natūrali tekstūra iš medžio, medžio masyvo, perdirbti baldai, bet turime daugybę pasiūlymų ir kitokio apdirbimo baldų, taip pat ir naujai gaminamų ir pagal individualius užsakymus.

Taip stiprinate ryšį su daiktais aplink mus, juk visi esame su viskuo susiję..

(Abi palaimingai šypsosi. Suprantu, kad pritaria).

Ne visi baldai gali atlaikyti metų metus ir būti tinkami perdirbimui. Jūsų atvejis kitoks?

Indrė:

Palieskite – tai tikrų tikriausia mediena, su visiškai natūraliu, net šiurkštoku paviršiumi: tikmedis, mangamedis, kitas kietmedis, vadinamas “ironwood”. Unikalumas pasireiškia tuo, kad šiems baldams, kaip vynui – kuo ilgesnis laikas tuo jie vertingesni, o drėgmė, ar saulė – jų kaita tik baldus užgrūdina, todėl puikiai tinkami ne tik kaip vidaus, bet ir kaip lauko baldai. Vertėtų susimąstyti: ar tikrai visuose namuose yra toks tvirtas stalas.

Galite įrengti tokiu stiliumi visus namus?

Indrė:

Taip, galime sukurti visą namų idilę – lavos akmens vonią, išlaikančią šilumą, pasiūlyti duše kojomis jausti ne plyteles, o natūralų medį, gėles merkti spalvingose terakotos vazose, miegoti plačioje tikmedžio masyvo lovoje, dieną ją papuošti tradicinės batikos raštais austa lovatiese ir pateikti daug daugiau konceptualių interjero sprendimų, tiek vidui tiek laukui. Mes mėgstame sukurti netradicinius sprendimus. (Žvilgtelėjus į Balietišką kavą, kuria vaišinuosi, atrodo, “Baliwood” apsirūpinę iki smulkmenų).

“Baliwood“ labiau skirta moters ar vyro skoniui?

Indrė:

Žinoma, kad galime sukurti šių dviejų polių pusiausvyrą. Vyrams labiau patinka kokybė: tvirtos medžiagos, matinės spalvos, mažiau atsitiktinių detalių. O moterims galime pasiūlyti savąją energiją išlaisvinti per keramiką, rankų darbo šviestuvus, kurie tarsi šildo, ne tik šviečia, poetiškus šventyklų foto paveikslus, meilės leitmotyvais alsuojančius aksesuarus.

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Cart is empty Prekių krepšelis tuščias.

Baliwood

Baldai iš Balio salos

Uždaryti