Ryškiausios 2015 metų interjero dekoro tendencijos

Kiekvienų metų pradžioje bandoma įžvelgti besiskleidžiančias interjerų tendencijas ateinantiems metams.

Šiemet, kaip niekada ankščiau, šios tendencijos itin ryškios ir aiškios, o jų pagrindas – natūralumas ir įvairovė.

Apsilankiusi jubiliejinėje, sausio mėnesį jau 20-tą kartą Paryžiuje vykusioje tarptautinėje namų dekoravimo parodoje MAISON & OBJET, vieno interjero salono savininkė Margarita Serych išskiria keletą ryškiausiai šiais metais besireiškiančių aktualijų.

1. Spalvos

2015-ieji bus kupini spalvų. Dėmesį patrauks švelnūs pastelės tonai, dūminių atspalvių pilka, minkštos neutralios spalvos, įvairūs metalo atspalviai, šokolado spalva, visa paletė jūrinių tonų ir visi jie persimaišę su kontrastingomis brangakmenių bei egzotinių vaisių spalvomis.
Sienų dažams pirmenybė teikiama švariems baltiems, dūminiams neutraliems bei prislopintiems pasteliniams tonams. Taip pat išlieka žemės spalvos, derinamos su garstyčių ir alyvuogių atspalviais.

2. Audiniai, raštai ir ornamentika

Etninės stilistikos interjero dekoras, egzotiški raštai ir ornamentai šiais metais bus ypač geidžiami. Ikatai, batika pasieks savo populiarumo viršūnes.

3. Natūralus pasaulis

Tekstūros ir faktūros, kilusios iš gamtos, ir visai nesvarbu, ar iš gyvūnų pasaulio, ar mineralų, ar augalų. Ypač populiaru: fosilija, akmuo, mediena, žievė, kaulai.

O jei gamtoje randame blizgių spindinčių išteklių, šiais metais jie ypač vertinami.

Labai svarbu išlaikyti apdailai naudojamų medžiagų autentiškumą ir grynumą. Įvertinant natūralų grožį, jas reiktų apdirbti ir panaudoti kuo paprastesniu būdu. Taip pat vis stipriau linkstama prie įvairių metalų: plieno, vario, alavo, aukso, chromo bei nerūdijančio plieno.

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Cart is empty Prekių krepšelis tuščias.

Baliwood

Baldai iš Balio salos

Uždaryti