Klaipėdietės rojumi tapo Balio sala

Lina Bieliauskaitė I Klaipėda. Miesto pulsas

Dar neseniai klaipėdietė Margarita Serych nebūtų patikėjusi, kad šią tolimą ir egzotišką salą vadins savo namais.

Moteris juokavo, jog prieš ketverius metus pirmąkart apsilankiusi Balyje ėmė sukti galvą, kokį būtų galima surasti pretekstą čia pasilikti kuo ilgiau.

Šiandien į savo rojaus kampelį klaipėdietė sparnus pakelia kiekvieną rudenį. Godžiai skaitydavo žinias Balio salą Margarita įsimylėjo, ko gero, gerokai anksčiau, nei pati į ją nuvyko.

Moterį įkvėpė bičiulių, kurie prieš kelerius metus maždaug pusmetį keliavo po Aziją, įspūdžiai. Bemaž porą mėnesių jie praleido ir Balio saloje.

“Kiekvieną rytą tarsi kokį laikraštį perskaitydavau jų blogą, peržiūrėdavau nuotraukas – tai man tapo neatsiejamu kasdieniu ritualu. Ir ypač man įstrigo draugų įspūdžiai apie Balio salą.Kadangi tuo metu auginau vaikelį ir nedirbau, nusprendžiau, kad žiemą galėčiau pagyventi kažkur kitur. O kodėl gi ne Balyje?”

– su šypsena prisiminė pašnekovė.

Dar vasarą Margarita susiplanavo tolimą žiemos kelionę, įsigijo lėktuvo bilietus ir išsinuomojo vilą, kurioje buvo apsistoję jos bičiuliai.

“Nuskridome ir nebenorėjome išskristi. Vyras ilgai neužsibuvo, nes jo laukė darbai, o mes su vaiku pasilikome. Ne kartą teko girdėti, kad daug keliaujantys žmonės neretai “pastringa” ties viena vieta, teigdami, kad joje jaučia kažkokią ypatingą energiją, tarsi tai būtų jų namai.Prisipažinsiu, tuo metu galvodavau – kokie namai, juk visa žemė yra mūsų namai, pasaulis toks didelis, jame tiek daug nuostabių ir nematytų vietų, į kurias smagu nukeliauti. Ir štai tas pats nutiko ir man”,

– juokėsi pašnekovė. -0:13 Gimė verslo idėja Moteris pasakojo, kad pirmą kartą Balyje praleido tris mėnesius, tačiau kasmet viešnagės vis ilgėjo.

Šį spalį naujai kelionei besiruošianti klaipėdietė saloje ketina praleisti jau apie pusmetį.

“Tik nuvykus į Balį pirma toptelėjusi mintis buvo – ką tokio sugalvojus, kad galėčiau čia pasilikti kuo ilgiau ir vis sugrįžti”,

– šypsojosi pašnekovė. Įkvėpta salos grožio ir sužavėta vietos auksarankių meistrystės, tarptautinio verslo ir teisės studijas baigusi moteris nusprendė imtis nuosavo verslo – ji Lietuvoje atidarė interjero ir baldų saloną, į kurį keliauja Balio saloje gimę įvairūs dirbiniai.

“Kaip pajuokaujame su drauge, jei būtų galima išmatuoti, kiek viename centimetre yra grožio, matyt, Balis būtų numeris 1 pasaulyje. Ir tai pasakytina ne tik apie gamtą. Iš esmės čia visur supa grožis, žmonės labai daug dėmesio skiria estetikai. Nuostabūs rankų darbo baldai, aksesuarai, interjero detalės. Balio sala turtinga įvairių išteklių – tai ir medis, ir varis, ir akmuo, o gilias tradicijas turinčių nagingų meistrų kūrybiškumas tiesiog įaugęs į kraują. Turbūt nemažai įkvėpimo teikia ne tik puiki medžiaga kūrybai, bet ir nuostabus oras, saulė, gamta”,

– svarstė pašnekovė.

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Cart is empty Prekių krepšelis tuščias.

Baliwood

Baldai iš Balio salos

Uždaryti